Ліфт для людей з обмеженими можливостями

Компанія ТОВ "Скайліфт" проектує, продає і встановлює ліфти для людей з обмеженими можливостями для приватних будинків, багатоповерхових будинків і лікарень.

Як свідчить світова статистика, в кожній країні кількість людей з обмеженими можливостями становить 7 – 10%. З огляду на, що на даний момент в Україні проживає 42,5 млн осіб, це мінімум 297,5 тисяч чоловік з особливими потребами.

І це люди, які мають повне право на вільне пересування. Тому Генеральна Асамблея ООН ще у 2006 році видала Конвенцію про права інвалідів N 61/106, в якій зазначено, що житлові, медичні та громадські будівлі повинні бути оснащені спеціальними ліфтами.

Ось чому сьогодні при будівництві лікарень, поліклінік, медичних центрів, адміністративних установ, багатоквартирних і приватних будинків все частіше встановлюють підйомник і ліфт для інвалідів. Наша компанія пропонує доступну за ціною, високоякісну, надійну ліфтову техніку для людей з особливими потребами європейських виробників, яка має деякі відмінності від звичайних пасажирських ліфтів.

Відмінні риси ліфта для інвалідівЛифт для инвалидов. Размеры лифтов для инвалидов

  • Вантажопідйомність. У деяких випадках разом з хворим необхідно транспортувати з одного поверху на інший важковагове медичне обладнання. Та й звичайні інвалідні коляски дуже часто масивні і важкі, тому ліфти повинні мати велику вантажопідйомність (635, 675, 1000 кг і більше).
  • Підвищені габарити кабіни і дверцят. Розміри ліфтів і прорізів необхідні такі, щоб людина на візку могла в’їхати в кабіну самостійно і з супроводжуючою особою. Залежно від ситуації габарити можуть бути 1,1 х 1,4; 1,2 х 1,4; 1,35 х 1,4; 1,4 х 1,4 метра.
    Розміри ліфтів замовляються індивідуально. Ми можемо запропонувати ширину максимум 1,6 м, довжину – 2,7 м, висоту 2,2 або 2, 3 метра. Дверний отвір може бути шириною 1,1 або 1,3 метра, висотою 2 або 2,1 метр.
  • Внутрішнє оздоблення. Підлоги в спеціальних ліфтах ми обробляємо гладкими, але не ковзають матеріалами, а стіни високоміцними, пожежобезпечними панелями з ламінуванням, що імітують деревину і / або «нержавейкой»
  • Панель управління. Головною відмінністю ліфта для інвалідів на візках є панель з кнопками для управління ліфтової технікою. Вона зручно розташовується на рівні коляски.
  • Покращені умови. При необхідності ми обладнаємо ліфтові кабіни кондиціонерами з антибактеріальними фільтрами або очисниками іонізуючими повітря.

 

 

Чи плануєте замовити ліфт для інвалідів? Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання і врахувати побажання. Ми гарантуємо швидкий термін виконання замовлення, доступні ціни, простоту експлуатації, безпеку і надійність ліфтової техніки.

 

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования