Монтаж ліфтів

Після проектування і придбання ліфта необхідно якісно встановити нове ліфтове обладнання. Наша компанія "Скайліфт" виконує роботи по монтажу, запуску та подальшого гарантійного обслуговування ліфтів.

Вибір ліфтового обладнання – непростий процес, що складається з декількох дуже важливих етапів, що впливають на кінцевий результат.

 

Як ми працюємо?

  • Перший дзвінок менеджеру компанії «Скайліфт» зазвичай присвячений збору всієї необхідної інформації по цікавлять Вас, що стосуються функціонального призначення ліфта, ескалатора, траволатора і підйомника. Спеціаліст запропонує оптимальне рішення щодо можливості монтажу та обслуговування котеджних, пасажирських, вантажних і панорамних ліфтів для Вашого будинку. Також ми Вам запропонуємо набір додаткових опцій, які спростять і полегшать експлуатацію і монтаж ліфтів.
  • Кожна категорія ліфтового обдаднаяння може включати в себе стандартну версію, дизайн і обладнання,  також може бути оснащена додатковим обладнанням. У разі, якщо клієнт зацікавлений в спеціальному дизайні, наша компанія виготовить індивідуальне замовлення.
  • Після остаточного узгодження конструкції та комплектації підписується договір, в якому фіксуються вартість нового ліфта, гарантійні зобов’язання і терміни поставки (від 60 календарних днів).

Технічне обслуговування має на меті забезпечення безпечної експлуатації ліфтів.

Наша компанія пропонує будь-які зручні для клієнта форми сервісу – часткове, повне і періодичне технічне обслуговування. Гарантія на ліфт надається терміном від п’яти років, на монтаж – два роки. Наша мережа мобільного сервісної служби забезпечує оперативне реагування на зміни в роботі ліфтового обладнання. У разі необхідності наш черговий механік прибуде на об’єкт протягом півгодини.

Пропонована компанією продукція успішно пройшла сертифікацію в Європі і повністю відповідає стандартам (ISO 9001) безпеки і якості. Ми представляємо продукцію компаній – визнаних європейських лідерів на ринку ліфтів і підйомників.

Зусилля компанії націлені на те, щоб сучасний ліфт був не тільки технічним інструментом для вертикального транспортування людей і вантажів, а й був гідним архітектурним елементом будівлі. У постійному пошуку нових можливостей і технічних рішень компанія успішно реалізовує найостанніші досягнення сучасної технічної думки. Монтаж ліфтів став швидким і надійним. У дизайні ліфтів використовуються сучасні оздоблювальні матеріали, розраховані на багаторічну експлуатацію.

Зв’язатися з нами просто – достатньо зателефонувати за номером (044) 337-04-66. Ми готові надати комерційну пропозицію протягом доби після Вашого дзвінка.

Також ми маємо всі сертифікати на ліфтове обладнання, яке встановлюємо.

 

 

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования