Ліфти Otis

Otis Ліфти Otis представлені на світовому ринку вже більше 150 років. Під брендом Отіс випускаються і недорогі ліфти, і моделі класу комфорт, і ліфтове обладнання сегмента Преміум. Компанія виробляє ліфти (пасажирські, вантажні), ескалатори, рухомі доріжки.

Засновник компанії – Елішер Отіс. Саме ця людина ввійшла в історію як конструктор і виробник першого в світі безпечного ліфта. Ліфти ОТІС виробляються з 1853 року. За цей час компанія наростила багатий асортимент. Пропозицій просто маса, на будь-який смак, гаманець і під будь-які потреби.

Ліфти Otis

Кожен ліфт Otis по-своєму унікальний. Точніше – кожна модель унікальна. Але за деякими загальним технічним характеристикам ліфтові системи Отіс діляться на наступні групи:

 • Пасажирські. У цій групі можна виділити наступні категорії:
  • Бюджетні ліфти Otis Neva і Otis 2000R. Доступні три варіанти вантажопідйомності: 400 кг, 630 кг і 1000 кг. Швидкість підйому 1 або 1,6 метра в секунду.
  • Ліфти класу комфорт Otis GeN2 і Otis OH5000. Це ліфти з сучасних екологічних матеріалів, з плавним, безшумним ходом і стильними варіантами обробки. Вантажопідйомність від 400 до 2000 кг.
  • Ліфти без машинного приміщення. Це системи для висотних будівель з інтенсивним пасажиропотоком. Швидкість підйому – від 1 до 2,5 метрів в секунду. Вантажопідйомність до 1,6 тони.
 • Вантажні. Устаткування в даній категорії може переміщати до 4500 кг зі швидкістю до 10 метрів в секунду.
 • Лікарняні. Такі ліфти максимально безшумні, з гігієнічних матеріалів, збільшеної місткості.
 • Підйомники для інвалідів. Дані екземпляри завжди оснащені електричними системами управління, в тому числі, і дистанційними. Вони доповнюють сходи, ліфт або рухому доріжку.

У кожній категорії можна замовити ліфт за індивідуальними вимогами.

Переваги ліфтів Отіс

Ліфтові системи Otis на ринку більше 100 років, тому зайняли лідируючу позицію і не здають її до сих пір. Вибір ліфтів багатий, але загальні переваги бренду наступні:

 • Надійність.
 • Безпека.
 • Стильний дизайн.
 • Довгий термін служби.
 • Можливість створення унікального ліфта.

Вести монтаж або встановлювати будь-які доповнення, поновлення повинні тільки фахівці. Тільки тоді можна гарантувати безпеку експлуатації ліфтової системи.

Купити ліфт Otis будь-якої моделі можна в нашому магазині професійного ліфтового обладнання. Ми гарантуємо гарне співвідношення ціни і якості.

Ціна ліфтів Отіс у нас нижче, ніж в середньому по ринку в Україні (зокрема, в Києві), завдяки ексклюзивним контрактам з компанією-виробником. Якщо ліфтової системи немає в наявності, ви можете її оформити під замовлення по каталогу.

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования