Панорамний ліфт

Компанія «Скайліфт» проектує, продає і встановлює панорамні ліфти для котеджів, багатоквартирних будинків, бізнес центрів і високотехнологічних будівель.

Ультрасучасна прозора кабіна з триплексного скла, чудовий огляд, не просто підйом, а захоплююче дух пригода – мова, звичайно ж, йде про панорамних ліфтах європейського виробництва, які пропонує компанія.

Панорамний ліфт не обмежений по поверховості, швидкості і вантажопідйомності і відрізняється від звичайного ліфта красивою прозорою панорамної кабіною.

Причому панорамний ліфт може бути змонтований зовні будівлі і стати архітектурною окрасою або ж всередині, наприклад, в центрі атріума.В рух підйомник може призводити гідравлічна і електромеханічна системи. У яких же випадках, який ліфт доречніше вибрати?

Шахта всередині або зовні?панорамный лифт

Залежно від того, що потрібно продемонструвати, ми встановлюємо шахту панорамного ліфта зовні, закріпивши на стіні будівлі, або всередині – в окремій шахті з колон або на внутрішній стіні.

У торгових комплексах, аеропортах, клініках, виставкових центах і промислових будівлях внутрішній ліфт з прозорою кабіною неймовірно функціональний. Проїзд в ньому краще будь-якого агітатора рекламує магазини, кафе і розважальні заклади.

Або ж замість консультанта інформує, що де знаходиться, а також дозволяє зробити безпечний огляд виробничого процесу. Зовнішні панорамні ліфти більше підходять для котеджів і багатоповерхових будинків з мальовничим оглядом навколо, а також архітектурних споруд в історичних центрах.

А ось якщо будинок вже побудовано, на перший план виходить і такий параметр, як міцність несучих стін і витривалість фундаменту. У таких ситуаціях часто стіни не розраховані на додаткове навантаження, точно, як і інженерний мережі, покрівлю та фундамент. Тому зазвичай ми рекомендуємо зовнішній панорамний ліфт.

Про привід

Ще один важливий момент: рух панорамного обладнання забезпечується двома типами приводних систем: гідравлічної або електромеханічної. Підйом за допомогою гідроциліндра здійснюється на висоту до 15 м.

Це економні ліфти, які працюють порівняно тихо. Тому для зовнішнього застосування в котеджах, і внутрішнього в будівлях, де вітається безшумність. Наприклад, в медичних центрах ми рекомендуємо встановлювати гідравлічні панорамні ліфти.

Однак якщо будівля вище 15 м підходять тільки ліфти з потужними безредукторними електричними двигунами постійного або змінного струму. Вони мають плавний хід завдяки пристрою частотного регулювання.

 


Для установки сучасного панорамного ліфта достатньо зв’язатися з нами за телефоном (044) 337-04-66. Компанія «Скайліфт» здійснює проектування, монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування панорамних ліфтів. Ми готові обговорити всі нюанси поставки, обслуговування та оплати.

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования