Питання-відповідь

Зв'язатися з нами можна за телефоном: (044) 337-04-66
Директор Бережний Андрій Петрович - (050) 085-84-05
Адреса електронної пошти - info@lift.kiev.ua
Компанія ТОВ «Скайліфт» забезпечує своєчасну поставку комплектуючих для ліфтів, сервісне і гарантійне обслуговування обладнання. Щоб купити ліфт в Києві, достатньо зв'язатися з нами за телефоном (044) 337-04-66
Замовник не сплачує окремо за проектування ліфта, при покупці ліфтового обладнання це вже входить в його вартість. Розрахувати вартість ліфта можна звернувшись до нас через форму "Розрахувати вартість ліфта" і відправивши свої контактні дані для зв'язку.
Точну вартість неможливо вказати без техзавдання, адже ціна навіть однотипних ліфтів для 9-ти і 14-поверхового будинку буде різною. Тому можна говорити лише про ціну, від якої можна відштовхуватися. Отже, мінімальна ціна ліфтів:
• автомобільних - 600 тис. грн;
• лікарняних - 500 тис. грн;
• вантажних - 450 тис. грн;
• котеджних - 250 тис. грн;
• панорамних - 450 тис. грн;
• без приямків - 650 тис. грн;
• без машинного приміщення - 500 000 грн;
• для багатоповерхівок - 500 тис. грн.
Якщо не брати до уваги поверховість, то ціну може підвищити або знизити за рахунок використання дешевих або елітних оздоблювальних матеріалів для обробки купе кабіни. Найдешевший варіант - простий фарбований метал.До найбільш дорогим рішенням відноситься дизайнерська нержавіюча сталь, покриття стін сухозлітним золотом або червоним деревом і аналогічні варіанти. Ліфти одного призначення відрізняються за ціною, в залежності від використаних комплектуючих: різних типів лебідок, дверей шахт / кабін, наявності або відсутності частотного перетворювача і т. Д.
Найчастіше в нашій країні замовляють ліфти бренду Отіс, трохи рідше Коне (це що стосується європейських виробників). Підйомники різних китайських виробників однозначно користується популярністю, все залежить від вартості.
Ми рекомендуємо менш відомі європейські марки, тому фінансово більш доступні, які відмінно зарекомендували себе на українському ліфтовому ринку і в Європі. Це Tuchyna-Vytahy s.r.o. (Словаччина) і MoviLiftMovilift (Італія).
Важливо відрізняти економічно вигідні ліфти при покупці або в подальшій експлуатації. Найдешевше купити підйомне устаткування з двошвидкісним двигуном без частотного перетворювача, але в перспективі на його обслуговування будуть великі витрати, як і на споживану електроенергію.
Ліфт з частотним перетворювачем і безредукторної лебідкою на постійних магнітах буде коштувати значно дорожче при покупці, але в ньому менше на кілька вузлів, які потребують обслуговування і приблизно на 40% він економніше по споживанню електроенергії.
На 2017 рік вартість обслуговування ліфта - від 500 грн. в місяць (технічний огляд + аварійна служба).
Якщо мова йде від 5 поверховому будинку і там не було ліфта ніколи, то потрібен висновок експерта, що ліфт не завдасть шкоди конструкції будинку (проект, креслення, розрахунок навантажень, конструкторський креслення і т.д.).
Всі ці документи ми допоможемо зробити, у нас є своя служба - наші підрядники, які вирішують такі питання для наших клієнтів (покупців).
Все залежить від того які цілі переслідуються. Якщо головне - якість, то треба дивитися на комплектацію обладнання, яке Вам пропонують, наприклад, наявність перетворювача і безредукторної лебідки ну і т. Д.
"Тонкі місця" - це вже має на увазі неякісний ліфт. Хороший ліфт в приватному будинку може пропрацювати кілька років без втручання обслуговуючого персоналу. Але, звертаю увагу, що це не рекомендовано, так як ліфт механізм підвищеної небезпеки і повинен бути під контролем фахівців
У нас є кілька розділів присвячені різним обробці ліфтів.
Класична обробка ліфта
Оздоблення ліфта люкс класу
Оздоблення панорамного ліфта
Ми зможемо зробити обробку будь-якими матеріалами, навіть тими, які ви надасте. Головне, щоб це були сертифіковані, якісні матеріали.

Задати питанняclose

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования