Розрахунок вартості

Головне питання, на який ми спробуємо відповісти – як визначити вартість ліфта (для будинку, офісу, бізнес-центру, виробничого підприємства та ін.).

close

Розрахувати вартість ліфта

Контактні дані:
Параметри ліфта:

Вантажопідйомність (кг):

Швидкість(м/с):

Розмір шахти:


Приямок (мм):

Верхній поверх (мм):

Кількість зупинок:

Привід:

Машинне приміщення:

Кабіна:

Обробка стін:

Підлога:

Двері кабіни:

Оздоблення:

Кількість входів:

Тип:

Двері шахти:

Оздоблення:

Розмір - ширина (мм):

Тип:

Я не розуміюсь на цьому, потрібна допомога фахівця

Як розраховується вартість ліфта?

Вихідними даними для розрахунку є вантажопідйомність, призначення механізму, поверховість будинку, оздоблення кабіни, вимоги до швидкісного режиму. Загальна цифра складається з декількох складових.

 • Вартість ліфтового обладнання. Рівень цін варіюється в залежності від типу механізму, його вантажопідйомності, швидкості. Варто врахувати, що різні виробники пропонують різні ціни на ліфти зі схожими характеристиками.
 • Розрахунок вартості послуг з проектування. Ціна розробки проекту визначається складністю механізму і ступенем його унікальності. Типові проекти створюються швидше і дешевше. Проектування ексклюзивних ліфтових систем за індивідуальним замовленням – більш дорога послуга.
 • Розрахунок вартості монтажу і пуско-налагоджувальних робіт. Вартість визначається трудомісткістю робіт. Сучасні ліфти спроектовані таким чином, щоб мінімізувати витрати на установку і настройку системи. Тобто купуючи інноваційне обладнання, ви отримуєте економію на монтажі і пуско-налагодження.
 • Розрахунок вартості обробки ліфта. Кабіни ліфтів економ-класу оформляються простими, доступними, надійними матеріалами. Вартість обробки ліфтів преміум-класу набагато вище, оскільки а таких випадках застосовуються дорогі матеріали і декоративні елементи.
 • Ціна обслуговування ліфта. Витрати на технічне обслуговування ліфта мінімальні, якщо механізм розрахований на невеликий пасажиропотік і встановлений в малоповерховому будинку. Ліфти у висотних будівлях і швидкісні ліфтові системи вимагають більш трудомісткого і дорогого обслуговування.

Складові з яких складається розрахунок вартості ліфта

ліфт для котеджу

Дешевим ліфт апріорі бути не може, але мінімізувати витрати можливо. Для цього потрібно знати, з яких складових складається вартість ліфта. У неї входять витрати на:

 • дизайн-проект;
 • технічне оснащення кабіни і іншого піднімального встаткування;
 • монтаж і пуско-налагоджувальні роботи;
 • матеріали та оздоблювальні роботи;
 • щоденне функціонування підйомника;
 • техобслуговування і ремонт.Важливі моменти

Вартість пасажирського ліфта також залежить від поверховості та висоти будинку. Її значно підвищують додаткові функції:

 • кондиціонування;
 • фільтрація повітря в кабіні;
 • музична система;
 • складне освітлення;
 • дорогий дизайн.

Виробники

Цей пункт варто виділити окремо. Всім відомо, що обладнання престижних брендів коштує значно дорожче, ніж підйомники маловідомих торгових марок. Лідери ринку пропонують моделі ліфтів бездоганні з технічної та дизайнерської точки зору.

Однак вам доведеться заплатити не тільки за якісне обладнання та обробку, але і за гучне ім’я, тому вартість ліфта вийде значною.

Наші фахівці зможуть рекомендувати вам саме той ліфт, який оптимально підійде вашій будові

Компанія «Скайліфт» проводить точні, прозорі розрахунки вартості ліфтів. Ми ніколи не завищуємо цифри штучно, кожна розцінка чітко обгрунтовується. Зателефонуйте нам за номером (044) 337-04-66, наші інженери проведуть розрахунки, при необхідності виконають порівняльний аналіз декількох типів ліфтів, щоб Ви вибрали найбільш вигідний варіант.

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования