Проект по заміні ліфта

Необхідність підйомного обладнання в заміні визначається за результатами технічної експертизи, яку проводить наша компанія. Для зміни застарілого ліфта на новий обов’язково необхідний проект.

Склад проекту для заміни ліфта

Проект заміни ліфта – це документація для установки в готовому будинку замість демонтованого застарілого обладнання нового підйомника. Вона виконується на підставі техзавдання від замовника, заводу-виробника, вимірювань на об’єкті та наявної технічної документації замовника.

Проект розробляється з урахуванням вимог державних діючих протипожежних норм і правил, з будівництва, безпечної експлуатації, екологічності, санітарної гігієни, а також доступності для обмежених в русі пасажирів.

Проектна документація розробляється на проведення будівельно-монтажних робіт для заміни підйомника і для замовлення ліфтового обладнання. До складу проекту включені такі типи робіт:

  • демонтаж старого обладнання;
  • доробка шахти ліфта;
  • монтаж механічної частини ліфта в шахті;
  • установка електричного обладнання в шахті;
  • диспетчеризація ліфта;
  • пусконалагодження;
  • можуть входити електропостачання, опалення та вентиляція шахти.

У проекті зазначаються технічні параметри підйомника: пасажирський чи іншого типу, його модель і індекс, вантажопідйомність і швидкість, в якому будівля буде встановлений (житлове, громадське і т. д.), на яку висоту буде піднімати пасажирів, які і де уловлювачі і противаги.

У ньому описується скільки дверей буде в шахті, зупинок у кабінки, тип і габарити дверей шахти і кабіни, їх вид відкривання і тип пожежної безпеки. У проекті вказується прохідною чи ні запланована кабіна, її габарити і наявність / відсутність поручнів на даху.

Серед даних вказується, що машинне приміщення відсутня, або додаються його плани, яка система управління підйомників, чи буде він використовуватися в разі пожежі чи ні. У проект входить опис матеріалу ліфтової шахти, її розташування (всередині / зовні будівлі) і габарити.

Окремо для власника будівлі прописуються умови експлуатації підйомника, а для виконання робіт – загальні тех. рішення. У пояснювальній записці прописуються техніка безпеки і охорона праці при заміні ліфтового обладнання.

Ознайомитися з основними показниками і зробити запит на розрахунок вартості ліфта можно тут

Ціни на проектну документацію

Наша компанія виконує всі етапи робіт по заміні ліфта, починаючи від технічної експертизи і закінчуючи встановленням та обслуговуванням устаткування. В першу чергу клієнтів цікавлять ціни на кошторисно-проектну документацію.

Отже, мінімальні ціни на кошторисно-проектну документацію:

 Назва документаВартість в $
1.     Проект ліфтавід 1 000 у.о
2.Технічна експертизавід 500 у.о
3.Кошторисна документаціявід 200 у.о
4.Експертиза кошторисуот 300 у.е


Ціни вказані в умовних одиницях, щоб не залежати від коливання валют.

Більш точні цифри ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашим консультантом будь-яким зручним для вас способом, або заповнивши форму розрахунку вартості ліфту.

 

 

 

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×
// Код защиты от копирования