Виробники – партнери

Ми співпрацюємо з багатьма виробниками ліфтового обладнання і завдяки цьому можемо задовольнити різні потреби в ліфтовому обладнанні від класичних стандартних рішень, до розкішних і індивідуальних проектів. Після участі в Міжнародній виставці Asansor Istanbul, яка проходила в березні 2019 року в Стамбулі, наш широкий асортимент поповнився ліфтами з Туреччини.

Пропонуємо познайомитися з усіма нашими виробниками: це німецький бренд BRAUN Elevator, італійський виробник Maspero Elevatori, міланська фірма DomusLift IGV Group і дві турецьких ТМ: THISA і AH@MET. Про кожного розповімо докладніше.

BRAUN (Браун)

Німецький бренд Браун з філіями і дослідницьким інститутом в Китаї випускає панорамні, медичні та котеджні пасажирські підйомники, кухонні і вантажні ліфти, ескалатори та траволатори.

Це високоякісне підйомне устаткування з безредукторними синхронними двигунами, світловий захистом, векторних конвектором, програмним управлінням, оповіщенням голосом і вторинним енерговикористанням.

Серед особливих моделей BRAUN Elevator ліфти без МП і з зменшеним на 30-35% від стандартного, а також панорамні підйомники з арочної кабінкою. У нашому каталозі ви знайдете варіанти економ-класу і люкс.

Докладніше…

 

Maspero (Масперо)

Всесвітньо відома компанія Масперо з філіями по всій країні і в шести інших точках нашої планети вже півстоліття виробляє широкий асортимент якісних європейських підйомників різного призначення і лідирує в сфері спецпод’емніков.

В її каталогах ліфти, що переміщують пасажирів вертикально і похило, спеціальні і промислові підйомники, траволатори і ескалатори. Особливо варто виділити похилі панорамні ліфти, які використовуються не тільки всередині і зовні будинків, а й для підйому в гори і на оглядові майданчики.

Не менш важливо звернути увагу на спеціалізовані розробки компанії Maspero Elevatori, що дозволяють піднімати платформи на воді або навантажені авто, ліфти для роботи в складних умовах, захищені від вибухів, води і тощо.
Докладніше…

 

Doppler

Компанія Скайліфт, що працює на українському ринку з 2013 року, займається продажем, монтажем і подальшим обслуговуванням ліфтів.

Компанія співпрацює з європейським виробником – компанією Doppler, завдяки цьому, асортимент, представлений в каталозі, відрізняється різноманітністю, техніка характеризується безпекою, надійністю.
Докладніше…

THISA (Тиса)

Турецькій компанії THISA ELEVATOR & ESCALATOR трохи більше десятка років, а вона вже завоювала популярність на Близькому Сході, в Африці, Азії і Європі. Особливості її продукції – доступна вартість і шикарний дизайн.

Виробник випускає широкий асортимент пасажирських ліфтів, малі і стандартні вантажні, для авто та для людей з особливими потребами, панорамні, траволатори і ескалатори. Серед моделей обладнання на різну кількість людей (до 33 пасажирів) і вантажопідйомність.
Детальніше…

AH@MET (Ахмет)

Молодий турецький виробник з десятирічним досвідом роботи реалізує свою продукцію в 48 країнах світу. Його інноваційне обладнання вражає дизайном і сучасними технологіями. Він реалізує не тільки готові підйомники, а й елементи до них.

В каталозі AH @ MET більше сімдесяти моделей безпечних, вентильованих пасажирських ліфтів з нержавіючої сталі. У широкому асортименті одинарні та подвійні двері, лебідки, керуючі станції і прикази панелі.
Детальніше…

 

close

Рассчитать стоимость лифта

Контактные данные:
Параметры лифта:

Грузоподъемность (кг):

Скорость (м/с):

Размер шахты:


Приямок (мм):

Верхний этаж (мм):

Количество остановок:

Привод:

Машинное помещение:

Кабина:

Отделка стен:

Пол:

Двери кабины:

Отделка:

Количество входов:

Тип:

Двери шахты:

Отделка:

Размер - ширина (мм):

Тип:

Я не разбираюсь, нужна помощь специалиста
×